Pesronalistika


GRAFOLOGIE - DIAGNOSTIKA OSOBNOSTI

Grafologie hledá souvislosti mezi povahou a rukopisem. Vychází ze zásady, že rukopis je grafickým obrazem pisatelova života, zrcadlem jeho duševních kvalit .

Utříděním jednotlivých grafických znaků (např. výška písmen, jejich plnost, vedení řádků, poloha, zjednodušení, zbohacení písma, vázání atd.) získáváme přehled o fungování určitých psychických oblastí osobnosti (vůle, emoce, vitální základ apod.). K rozboru písma je nutný rukopis, který vznikl spontánně, nejlépe se hodí text psaný psacím písmem (kurzívou). Texty psané skriptem nebo velkými tiskacími písmeny obsahují méně informac. Napsaný text musí být dostatečně dlouhý, za optimální lze pokládat 15-20 řádků, na formátu A 4 bez linek.

Tento grafologický posudek může být zaměřen i na pracovní zařazení pisatele, je možné jej využít v oblasti personalistiky. Uchazeč o zaměstnání se pak o sobě dozví mnoho užitečného, zaměstnavatel pak snadněji pozná, k čemu mají jeho zaměstnanci ty nejlepší předpoklady.

V případě zájmu o tuto službu je potřeba aby jste nám zaslali text psaný vlastní rukou psacím písmem na A4 bez linek a bez lenochu. Text ukončete svým podpisem. K textu, prosíme, přiložte kopii složenky o zaplacení částky 2.380,-Kč/ks (částka je včetně 19%DPH). Na vyžádání Vám zpětně zašleme daňový doklad. Jestliže máte o tuto službu zájem, tak prosím vyplňte následující formulář.

Je možné uvést dva jednoduché příklady:

Ukázka č. 1

(ukázka č.1)

Malé, drobné, pečlivé a harmonické písmo, s úhlovým vázáním, v sobě zahrnuje důkladnost, schopnost soustředění, analytičnost, svědomitost i kritičnost . To vše je navíc doprovázeno introvertností.

Ukázka č.2

(ukázka č.2)

Toto písmo je rychlé, velké, přirozené. Souvisí s aktivitou, optimismem, vitalitou.

Máte-li zájem o vypracování grafologického rozboru Vaší osobnosti, tak prosím vyplňte následující formulář.

KONTAKT:

(IVE AGENTURA)
IVE-AGENTURA,s.r.o.
Špitálka 21a
602 00 Brno
tel.: (05) 45 22 36 43
tel/fax.:(05) 45 22 40 57
e-mail: ive@qmail.cz
www.ive-agentura.cz
 


powered and designed by Qnet CZ, copyright © 1999 Qjobs

HLEDÁM PRÁCIVOLNÁ MÍSTABRIGÁDYPERSONALISTIKAPERSONÁLNÍ SÍTOIVE AGENTURA