Ive Agentura

KONTAKT:

IVE-AGENTURA,s.r.o.
Spitalka 21a
602 00 Brno

tel.: 539030305
tel/fax.:539086638
e-mail: ive@qmail.cz
www.ive-agentura.cz

IVE-AGENTURA vznikla v květnu 1997 a zabývá se řešením problémů, týkajících se rozvoje lidských zdrojů. Naší hlavní činností je tedy podnikání v oblasti personalistiky.

Touto nabídkou bychom Vám chtěli vyjít vstříc a pomoci Vám v oblasti, která je mnohdy opomíjená, ale pro chod firmy velice důležitá.

Neřešení otázek spojených s ošetřováním lidských zdrojů se postupně promítne do celkového fungování firmy. Problémy pak přicházejí postupně, finanční náročnost jejich řešení je zbytečně velká.

Klíč k úspěchu při výběru zaměstnanců je rychlost, jednoduchost a přesnost. Svěřte proto získávání pracovníků naší agentuře. Pro Vaši firmu dokážeme uskutečnist výběr pracovníků ve většině Vámi požadovaných profesí.

Orientujeme se na výběr top managementu do tuzemských a zahraničních společností na území celé republiky. Jako prostředek využíváme především psychologii písma. Další metody výběru přizpůsobujeme přáním klienta. V případě obsazování ekonomických profesí používáme ekonomické a účetní testy.

Naše společnost nabízí služby v oblasti lidských zdrojů.

Patří k nim:

  • výběrová řízení
  • grafologické rozbory
  • konzultační služby
    /poradenství, spolupráce s personálními útvary/
  • služby vnitřní a vnější komunikace
    / firemní prezentace, školení a firemní setkání, konferenční služby, akce pro rodinné příslušníkx zaměstnanců firmy atd./


powered and designed by Qnet CZ, copyright © 1999 Qjobs

HLEDÁM PRÁCIVOLNÁ MÍSTABRIGÁDYPERSONALISTIKAPERSONÁLNÍ SÍTOIVE AGENTURA